اتصال دوباره اینترنت خانگی امروز - اینترنت همراه فردا

https://cdn.gsm.ir/static/files/image/2019/11/23/screencapture-youtube-watch-2019-11-23-14_50_52.png


از ۱۰۰ ساعت پیش و بنا بر تصمیم شورای عالی امنیت ملی، دسترسی به اینترنت محدود به سایت‌ها و سرورهای داخلی ایران شده بود که به نظر می‌رسد این محدودیت در بعضی از مناطق و تامین‌کنندگان خدمات اینترنت به پایان رسیده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر تمامی دانشگاه‌های کشور و همچنین استان‌های هرمزگان، یزد، کرمان، کرمانشاه، فارس و برخی نقاط تهران موفق به اتصال به اینترنت شده‌اند. در صورتی که اینترنت شما به حالت عادی بازگشته، نوع اتصال خود (ADSL، TD-LTE- Mobile Data) و محل اتصال خود را در بخش نظرات قرار دهید. 

به روزسانی ۲ آذر ۹۸: بنا به گزارش‌های رسمی، اینترنت ثابت خانگی در استانهای خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان،سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری،اردبیل، زنجان و ایلام به حالت عادی بازگشته است. همچنین بنابرگزارش Netblocks در حال حاضر سطح دسترسی در ایران به ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

به روزرسانی 2 آذر ساعت 15:00: بنابر خبرهایی که منتشر شده اینترنت خانگی به سرعت در مناطق مختلف در حال اتصال است و آمار نت بلاکس هم نشان از این موضوع دارد. اینترنت موبایل هم بنابر خبرها تا فردا یکشنبه 3 آذر متصل می‌شود.